Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Drzwi zewnętrzne

Foto
Drzwi zewnętrzne 68 mm grube są elementem domu decydującym o pierwszym wrażeniu tak Panstwa i gości.

W pierwszym przypadku wysoka ,jakość i estetyka w drugim bezpieczenstwo i solidnośc Wszystkie te cechy gwarantujemy zarówno doświadczeniem i wykfalikowanymi pracownikami, oraz stosowanymi technologiami, jak również szeroką gamą produkowanych przez nas wzorów- na idywidualne życzenie klienta.

Drzwi wykonane są z wysoko gatunkowego drewna trójwarstwowo klejonego: sosna, mahoń, dąb.Do malowania drzwi stosujemy ekologiczne wodorozcieńczalne farby firmy REMMERS .Stosujemy w drzwiach dwie uszczelki DEVENTER w ościeżnicy i w skrzydle drzwi , zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach , a także skuteczne blokady antywłamaniowe.

Drzwi zabezpieczone są skutecznym , trzypunktowym zamkiem listwowym firmy ROTO z podwójną wkładką cylindryczną. Montujemy progi aluminiowe płaskie lub wysokie.Elementami zdobiącymi w drzwiach są szyby zespolone z ornamentem, witrażami i innymi szkłami dobranymi przez klienta. Możliwość zamontowania elektrozaczepu , który można połączyć z domofonem.
Aktualności
Witamy na nowej stronie internetowej!

Mamy nadzieję, że spełni Państwa oczekiwania. Zapraszam do współpracy z nami firmy handlujące drzwiami i oknami oraz firmy budowlane.


 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH